Garážová vrata - vjezdové brány - zámečnictví

Pražská 21, 400 01 Ústí nad Labem; Tel: 475 209 985

garážová vrata, brány a pohony

Samonosná brána

Praha, Kladno, Beroun , Slaný, Říčany a okolí

Samonosná brána je ideálním řešením pro pozemky s dostatečným prostorem pro odjetí brány. Velkou výhodou samonosné brány (nesené brány) je, že se pohybuje nad zemí vynesená na dvou vozících. Tím je samonosná brána (nesená brána) méně náchylná na problémy se sněhem, blátem apod..

Samonosné brány (nesené brány) vyrábíme buď jako rám bez výplně, určený k osazení dřevem, plastem apod., nebo s kovovou výplní podle přání a představ zákazníka. Nejžádanější kovovou výplní je svislý jekl nebo čtyřhran v nejrůznějších variantách a kombinacích nebo tahokov a vyrábíme i brány s kovářskými prvky. Malou ochutnávku naleznete v naší fotogalerii, více vám nabídneme při případné osobní schůzce. Na místě posoudíme nejvhodnější variantu pro váš vjezd na pozemek a navrhneme nejlepší řešení, případně i jiný typ brány, dvoukřídlou bránu nebo posuvnou bránu po kolejnici.

Jako povrchovou úpravu samonosné brány můžete zvolit pozink, komaxit dle RAL nebo jen základovou barvu. Vaši samonosnou bránu vám osadíme kvalitním pohonem Hörmann Lineamatic se zárukou pět let. Ve stejném provedení vám vyrobíme i vchodovou branku a případně i kovový plot.

Dodáváme také kvalitní garážová vrata Hörmann se stejným radiovým ovládáním jako bránové pohony. Bránu i garážová vrata oládáte stejným bezpečným dálkovým ovladačem Bisecur s elegantním tvarem. 

Nejjednodušší a nejrychlejší způsob jak získat bránu :

  1. Kontaktujte nás na tel. 728 873 677 nebo na e-mail stanislav.janda@volny.cz nebo stačí vyplnit jméno a telefon v poptávkovém formuláři a poslat nám ho.
    Obratem se vám ozveme, domluvíme schůzku a na místě zdarma a nezávazně navrhneme řešení vaší brány.

  2. Chcete-li pouze cenovou nabídku vyplňte poptávkový formulář včetně rozměrů. 

Způsob zaměření pro cenovou nabídku

Fotogalerie

 
Novinky

Specializujeme se na vjezdové brány a garážová vrata (výroba, prodej, montáž). V naší nabídce najdete garážová vrata a vjezdové brány různých typů (pojezdové brány, samonosné brány, posuvné brány, sekční garážová vrata, výklopná vrata aj), ale i např. vchodové branky a kovové ploty. 

Naše sídlo je v těsné blízkosti Prahy. Zakázky však realizujeme v širokém okolí - Kladno, Beroun, Slaný, Říčany atd.
 

Kontakt

Stanislav Janda

Adresa:
Svarovská 257, Praha - západ
273 51 p. Červený újezd 

Telefon: 312698044, 728873677 
Fax: 312698044
E–mail: stanislav.janda@volny.cz

Garážová vrata - vjezdové brány - zámečnictví - Czech Republic, e-mail: info@vratajanda.cz
Provozováno CMS / E-shop (c)2023 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies
Lišta odkazů: Vrata Janda -